Zóna pro poradce

Kancelář společnosti

  • +420 775 897 952

Investiční akademie AIDO

Investiční akademie AIDO,
čtvrtek 17.9.2020.

V rámci našeho systému vzdělávání podporujeme a rozvíjíme poradce i v oblasti investičních nástrojů, protože bez budování majetku klientům by se nejednalo o opravdové finanční poradenství. Díky těmto standardizovaným procesům a metodikám vzdělávání mají všichni naši poradci vysokou profesní odbornost.

Školení nebude zaměřeno jen na investiční nástroje, ale probereme toto téma komplexně, včetně argumentace pro klienty.

Hostem akademie bude přední český ekonom Martin Slaný

Specializuje se na obecnou makroekonomii, měnovou politiku a problematiku trhu práce. Vystudoval národní hospodářství a ekonomickou teorii na VŠE v Praze (2007) a na téže škole získal doktorát v oboru finance (2014). Během studia absolvoval semestrální pobyt na Keplerově univerzitě v Linci a několik kratších zahraničních studijních pobytů a stáží. V letech 2007-2013 pracoval jako ekonomický poradce prezidenta republiky, v letech 2011-2013 zároveň jako ředitel Sekretariátu prezidenta republiky. Zastupoval prezidenta na jednáních vlády, působil jako člen Rady vlády pro národnostní menšiny, člen Centra pro ekonomiku a politiku a člen Odborného panelu k finanční gramotnosti. Na Katedru ekonomie NF nastoupil v roce 2013. Od téhož roku rovněž působí jako ředitel ekonomických studií v Institutu Václava Klause.

Zaměřeno na praxi

V dnešním prostředí vysoké inflace a současně nízkých úroků je kvalita znalostí a kompetence poradce klíčová pro nalezení správného řešení při sestavování portfólií klientů.

Václav Točík
Obchodní ředitel sekce investic