Zóna pro poradce

Kancelář společnosti

  • +420 775 897 952

Měla jsem tu čest a štěstí, že jsem se potkala s poradkyní Šárkou Kaděrovou

Ve svém dosavadním životě jsem se setkala s několika finančními poradci. Vždy to skončilo zdlouhavým vysvětlováním, které jsem pořádně ani nepochopila, ale smlouvy jsem uzavřela, abych měla alespoň něco.

Měla jsem tu čest a štěstí, že jsem se potkala právě s finanční poradkyní ze společnosti AIDO group, Šárkou Kaděrovou. Je to člověk, který mi od prvního okamžiku sedl nejen profesně ale i lidsky. Člověk, který Vás osloví na první pohled. S naprostou profesionalitou a přehledem ve své profesi mi vysvětlila krok po kroku o co jde a jak je to nejvýhodnější pro mě, tak že to nešlo nepochopit. Ať už se to týkalo pojištění domácnosti nebo auta, či životního pojištění atd.

Mám dvě malé děti a manžela se kterým nežiji a nejsme spolu, každý máme svůj život. Takže moje finanční poradkyně měla a stále má se mnou práce více než dost. Nejvíce si jí vážím především jako člověka, ale jsem strašně ráda a spokojená s tím, že se nemusím o nic starat a nic řešit, když je potřeba vždy mi ochotně a okamžitě přijede poradit a pomoci. Jediné co musím udělat vždy sama je můj podpis.

Dnes je to 8 let co se mi stará o všechny mé pojistky a smlouvy, ale i o investování všech mých financí, za což jí patří velké děkuji, protože díky jejímu vyčerpávajícímu vysvětlení jí plně důvěřuji a vím, že veškeré mé finance a smlouvy jsou v těch nejlepších rukou.

A proto, když mi nabídla možnost spolupracovat se společností AIDO group, rozhodla jsme se, že nabídku příjmu. Na základě těchto zkušeností vím, že bych jednou chtěla být jako ona a byla bych moc nadšená a šťastná, kdybych i já mohla touto cestou pomáhat ostatním lidem jako ona.

Jitka Pipková