Zóna pro poradce

Kancelář společnosti

 • +420 775 897 952

Porada regionálních ředitelů

Tradiční setkání regionálních ředitelů bylo opět nabito spoustou novinek.

Náš IT systém Alfréd přechází na robustnější technické řešení, které je dimenzované na vyšší zátěž související s růstem počtu poradců. Prostředí aplikace prošlo lehkou grafickou úpravou a má i spoustu nových funkcí pro pohodlnější práci. Jedná se například o řešení Nástupního procesu nových poradců či úpravy v Kalendáři. Všechny novinky jsou detailně v systému popsány.

V rámci našich adaptačních a vzdělávacích programů budeme poradce připravovat i pro certifikát PFP (Poradce Finančního Plánování), který navazuje na zákonem dané sektorové zkoušky a stává se předstupněm pro zkoušku EFA. Jedná se o prestižní titul finančně-poradenského sektoru akreditovaný nezávislou evropskou asociací.

Máme za sebou další úspěšné období, ve kterém potvrzujeme naše růstové ambice a před sebou spoustu úkolů, které nás neustále posouvají na trhu kupředu.

Vyhodnotili jsme nejlepší výkony regionálních ředitelů za srpen.
Nejvyšší výkon
 1. Zdeněk Šimek
 2. Martin Skovajsa
 3. Ivan Gášpár
 4. Martin Prágl
 5. Eva Jindrová
Plnění obchodních plánů
 1. Zdeněk Šimek
 2. Ivan Gašpár
 3. Petr Šimek
 4. Iva Vodrážková
 5. Martin Prágl

Gratulujeme oceněným a děkujeme módní značce PIETRO FILIPI za hodnotné ceny.

Fotogalerie

 

“Děkuji všem v týmu AIDO za skvělé výsledky a hlavně za nasazení a zodpovědnost se kterou ke své práci přistupujete. Velmi se těším na další období, které jasně potvrdí, že si VEDEME opravdu dobře.”

Dana Němec
Obchodní ředitelka