Zóna pro poradce

Kancelář společnosti

  • +420 775 897 952

Martin Klouček, dcera Tina a morče Snížek

Čím více smluv, tím méně jištění

Vzhledem k tomu, že podnikám ve službách, tak vím, jak je servis a individuální přístup k zákazníkům důležitý. Než jsem se potkal s poradkyní z AIDO, platil jsem za různá pojištění cca 13 000 Kč měsíčně.

Měli jsme několik pojištění od různých pojišťoven. Po úrazu kolene jsem se obrátil na poradce, který mi smlouvu sjednával. Bohužel už tuto práci nedělal. V dané pojišťovně mě poslali za mým poradcem. Byl jsem překvapen z přístupu pojišťovny, a proto jsem si vše oběhal sám. Nakonec přišlo nemilé překvapení, téměř nic jsem nedostal. Smlouvu jsem si tedy nechal předělat od jiné poradkyně. Lépe řečeno ještě mi přidala smlouvu k těm našim asi 12 dalším. Bylo nám vysvětleno, že je to takto v pořádku a můžeme v klidu spát.

Optimální řešení

Růžové brýle jsem sundal až po schůzce s poradkyní od společnosti AIDO, která nám nejen vysvětlila, co a jak máme, lépe řečeno nemáme sjednáno, co nám to bude do budoucna řešit a zda to skutečně potřebujeme. Ptala se na výši našich platů a další informace, což do této doby nikdo vědět nechtěl. Nyní máme 1 pojistku na životní pojištění, 1 na auto a 1 na nemovitost. Pochopil jsem, že to je vše, co potřebujeme.

Ročně nám poradkyně ušetřila 96 000 Kč. Stavíme rodinný dům a tyto peníze budeme raději investovat tam. Takový servis a individuální přístup si představuji i ve své firmě, proto jsem nad míru spokojen.