Zóna pro poradce

Kancelář společnosti

  • +420 775 897 952

Spouštíme nový web

a nejen web...

Společnost AIDO má velké růstové ambice a nebojíme se tvrdit, že jsme v současné době opravdu jedna z mála finančně-poradenských společností, která si může dovolit růst.

Ty největší společnosti řeší spoustu interních problémů a nemají už tolik energie pro vytváření takových podmínek, aby byly pro zkušené poradce nějak výrazně atraktivní. Malé firmy zase nemají dostatek prostředků, aby mohly investovat do moderních nástrojů a profesionálního zázemí. AIDO díky tomu, že patří do silné investiční skupiny C2H, mohlo investovat do všech oblastí, které poradci potřebují pro svoji práci. Jedná se především o systém Alfréd a s tím související digitalizaci celé administrativy. Dále jsou to vzdělávací programy napříč všemi úrovněmi – od adaptačních kurzů pro úplné nováčky, až po osobní kouče pro leadery týmů. Těch oblastí, do kterých se za uplynulé období v AIDO investovalo je opravdu spousta.

Ale nejde jen o nástroje, jde i o samotný přístup k našemu oboru.
Opravdové finanční poradenství je totiž v západním světě hlavně o budování majetku. A kdo neumí řešit investice, ten prostě není finanční poradce, ale prodejce pojištění či úvěrů. Opět spousta poradenských společností zaspala dobu, či dokonce na oblast investic úplně rezignovala.

Rádi se všemi našimi přednostmi na finančně-poradenském trhu pochlubíme, a proto aktuálně spouštíme nový web a reklamní kampaně, které mají za úkol komunikovat ty oblasti, ve kterých vidíme naše největší přednosti. Konkrétně jsou to tyto:

A samozřejmě to nejdůležitější – dobrá parta, férové jednání a pozitivní pohled na svět.

Přeji všem kolegům i našim klientům, aby úspěšně zvládli toto ne vždy úplně lehké období a hledali v něm nové příležitosti. Protože jen svědomitá práce a otevřená mysl může člověka posouvat.

Ota Janda